Через економію коштів у Львові частково призупинено подачу опалення

Задля економії коштів мешканців та через потепління, місто зменшило подачу теплоносія до ТЕЦ та котелень. Про це 3 листопада Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМРУ зв’язку із значним потеплінням та з метою економії коштів мешканців, у місті частково призупинено подачу опалення. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства, на котельні та ТЕЦ зменшено подачу теплоносія, однак, місто контролює звернення мешканців на «Гарячу лінію міста». Об этом сообщает ukrday.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Сьогодні зранку зменшуємо подачу тепла на ТЕЦ і на котельні на вул. Петлюри. На малих котельнях зупиняємо подачу тепла. ТЕЦ і вул. Петлюри не вимикаємо повністю, бо на повторний запуск необхідно багато газу. Контролюємо звернення мешканців на „Гарячу лінію міста“, аналізуємо думку мешканців», — повідомила Ірина Маруняк.


Нагадаємо, 29 жовтня у Львові розпочався опалювальний сезон для населення. Протягом дня теплопостачальні підприємства подали опалення майже до усіх споживачів житлового фонду. В опалювальному сезоні 2019−2020 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до 1614 житлових будинків, а ЛКП «Залізничнетеплоенерго» — до 523 житлових будинків.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/cherez_ekonomiyu_koshtiv_u_lvovi_chastkovo_pryzupyneno_podachu_opalennya_329870.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя