Головна освітянка області Оксана Палійчук іде з посади

Директор департаменту освіти і науки ОДА матиме нову посаду
Директор департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук повідомила, що йде з посади. Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці.
Щиро дякую, дорогі колеги- освітяни, колеги-управлінці, однодумці, друзі, за те, що вірите разом зі мною, що мала честь і можливість разом з вами у міру наших можливостей змінювати на краще «обличчя освіти» нашої Буковини! Особливо дякую моєму рідному колективу Департаменту освіти і науки, що в такий непростий, але вкрай важливий для держави, час достойно служите освіті, громаді, українському народу.

5 років спільної праці, які розпочались одразу після Революції Гідності, були наповнені утвердженням високих Цінностей Майдану і щирим прагненням «служити» ОСВІТІ Буковини, а через неї, — Україні.


Оксана Палійчук зазначила, що відтепер матиме нову посаду:
Відчуваю велику відповідальність перед новою місією у моєму професійному житті — організацією роботи територіального органу Державної служби якості освіти України — управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області, на начальника якого відібрана за результатами конкурсу.
фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/09/golovna-osvitianka-oblasti-oksana-paliichuk-ide-z-posady.html” Об этом сообщает web-globus.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя