Як правильно зберігати моркву і буряк у погребі

Олена, місто Городище:«Добрий день, шановна редакціє! Звертаюся до вас із таким запитанням: “Чому в мене у погребі в’яне морква і столовий буряк?”По­гріб кам’яний, стеля залита цементом, посередині є душник, який виходить назовні. А зверху насипана купа землі. Підлога у погребі земляна. Морква і буряк лежать на ній. Збираю коренеплоди після 20 вересня у суху погоду, а вже в листопаді вони починають в’янути. Яка причина?»

 

Серед великої кількості доступних звичайному господарю способів збереження вирощених коре­неплодів найпростіший потребує використання підвалів і погребів. В умовах зниженої температури у коренеплодів настає період спокою, зупиняється або гальмується зростання гички, зникає необхідність в отриманні вологи і поживних речовин. Але навіть у найкращому погребі коренеплоди можуть зав’янути і зіпсуватися, якщо не дотримуватися певних вимог.

Насамперед, починати слід з вибору часу зби­рання коренеплодів. Коренеплід повинен мати до­статньо зрілий, поверхневий шар, який слугуватиме надійним захистом м’якоті. Тому літні коренеплоди гарні лише для швидкого вживання, а не зберіган­ня. У дощову погоду збирати буряк і моркву для закладки на зиму також не варто, коренеплоди накопичують вологу і більше схильні до гнилі. У нашій природній зоні моркву можна прибирати з другої половини вересня і аж до жовтня, головне, щоб урожай зібрати до настання стійких замороз­ків. Такий крок, порівняно з раннім збиранням коренеплодів, дозволить за зимові місяці скоротити усушку на 10-20%. Строки збирання столових бу­ряків настають трохи раніше, коли масово жовтіє і підсихає бадилля. Зазвичай цей час припадає на першу половину вересня.

Коли настає пора збирання, коренеплоди акурат­но підкопують, для чого зручніше використовувати не лопату, а вила. Потім за бадилля вже вручну моркву і буряк витягують з ґрунту. Залишаючи короткі, до 2 см завдовжки, черешки, відразу видаляють зелень. Коренеплодам дають обсохнути, а після сортування їх відправляють на зберігання.

Буряк менш вимогливий до умов зберігання, ніж морква. Тому за наявності в підвалі або льосі вентиляції, температури в межах 2-6°С і вологості 85-95 % бордові коренеплоди чудово зберігаються нарівні з картоплею в буртах, ящиках або контей­нерах. Однак буряк, як і морква, можна зберігати в ємностях, де овочі пошарово пересипають піском. Щоб уникнути розвитку хвороботворної флори, в пісок домішують до 2 % крейди або гашеного вапна. Також шари призначених для зберігання коренепло­дів можна прокладати щільним папером або гофро­ваним картоном. Добре протистоїть висиханню і в’яненню моркви і буряків, а також розмноженню бактерій і грибків свіжа тирса хвойних порід дерев, якою можна пересипати ящик з коренеплодами.

Добре зберігаються коренеплоди, заздалегідь об­роблені «кашкою» з глини, змішаної з водою. Після занурення в такий засіб моркву і буряк виймають, обсушують і зберігають у підвалі. Глиняна оболон­ка, висихаючи, надійно утримує вологу і захищає урожай від старіння і псування.

 

Джерело статті: черкаська газета «Нова доба»

ТОП новости

Вход

Меню пользователя