«Регіонал» і дружина луганського податківця отримають мільйон за бензин для освітян

Відділ освіти Старобільської райдержадміністрації 25 квітня уклав угоду з ТОВ «Торгова компанія Едельвейс» на придбання палива вартістю 0,92 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Тендер проведено за процедурою закупівлі в одного учасника. Замовник послався на негативні тенденції в економіці, пов’язані з девальвацією гривні і підвищенням вартості на нафтопродукти. Відтак зростання цін унеможливлює виконання договору, підписаного з «ТК Едельвейс» 21 лютого 2014 року вартістю 0,72 млн грн. Для забезпечення регулярного підвезення дітей шкільного віку та педагогічних працівників відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації обрав процедуру закупівлі в одного учасника.

Власниками «ТК Едельвейс» є депутат Старобільської райради від Партії регіонів Олександр Гамаза і Людмила Фесько, дружина Олександра Феська, начальника управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Луганській області. З часу заснування «Віснику держзакупівель» опубліковано дані про тендери, виграні компанією «ТК Едельвейс» на суму 14,50 млн грн.


Источник: “http://nashigroshi.org/2014/05/19/rehional-i-druzhyna-luhanskoho-podatkivtsya-otrymayut-miljon-za-benzyn-dlya-osvityan/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя